Pomada wodna do włosów No.7 AQUA WAX STRONG RED Bandido 125ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Pomada BANDIDO 7 AQUA WAX STRONG RED
Bandido Aqua Wax 7 Strong Red to wodny elastyczny wosk do utrwalania stylizacji. Produkt pochodzi z nowej linii kosmetycznej marki Bandido z Turcji. Wyprodukowany na bazie wody, posiada mocny chwyt. Utrwala stylizację na cały dzień. Dodatkowo nie obciąża włosów i posiada lekką formułę. Wyprodukowany na bazie wody dlatego bez problemu rozprowadza się po włosach, a także szybko z nich zmywa. W składzie witaminy, które pielęgnują włosy, nawilżając je i dodając naturalnego połysku. Kosmetyk posiada przyjemny męski zapach.
Zalety No.7 AQUA WAX STRONG RED od Bandido:
- Wosk nie obciąża włosów i szybko się z nich zmywa
- Produkt wyporudkowany na bazie wody
- Zapewnia trwałe, elastyczne utrwalenie o mocnym utrwaleniu
- Dzięki swojej formule dobrze nawilża włosy
- Nadaje stylizacji delikatnego połysku
- Producentem jest marka Bandido
Sposób używania: Małą ilość wosku należy nanieść na dłonie i rozprowadzić następnie na włosach. Modeluj fryzurę według uznania.
Producent:

Opinie o produkcie (0)
Waluty
Zaloguj się
🎅 Kupuj na Święta TANIEJ aż o 18% z kodem SWIETA2025 🎄
⏱️ Z uwagi na bardzo dużą ilość zamówień, mogą występować opóźnienia w wysyłce
👀 Brodate koszulki kupisz aż -23% TANIEJ! Wpisz kod: KOSZULKA23
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.