uZbira | Kosmetyki do brody, sklep dla brodaczy, pomady do włosów
Okazja Dnia

Kosmetyki Sop Szop

SOAP SZOP to mała, polska marka produkująca naturalne kosmetyki dla mężczyzn, ale w ofercie posiadają również szeroką gamę produktów damskich. Ich olejki do brody charakteryzują się bardzo wyrazistymi zapachami i doskonałym składem. Dlatego z przyjemnością kosmetyki tej marki dodałem do oferty mojego sklepu. W ofercie znajdują się także naturalne mydła do brody i ciała. Moją uwagę zwróciła także oferta damskich produktów. Dlatego od nich zacząłem budować swój dział z kosmetykami dla kobiet.

Moc składów wegańskich kosmetyków Soap Szop

Hasłem przewodnim marki jest myśl "od ludzi dla ludzi". Dlatego dziewczyny reprezentujące manufakturę Soap Szop wkładają serce w produkcję każdego kosmetyku, który markowany jest ich firmą. Produkty naszpikowane są cennymi, naturalnymi składnikami pochodzenia roślinnego. Nie są testowane na zwierzętach, dlatego uśmiechają się zalotnie do wszystkich wegan. Możecie ich śmiało i bezpiecznie używać. Soap Szop nie sprzedaje kosmetyków, sprzedaje historię - tak bardzo często podkreślają założycielki marki.

Bezpieczne kosmetyki od marki Soap Szop

Kosmetyki Soap Szopa w procesie produkcji oceniane są przez niezależnych, zewnętrznych ekspertów w dziedzinie farmacji i kosmetologii (tzw. Safety Assesorów). Każdy produkt przed wejściem na rynku musi uzyskać pozytywne oceny w Raportach Bezpieczeństwa, zarówno w kwestii samego kosmetyku (składu, wyglądu, działania…), jak i surowców, z których powstał i sposobu produkcji. Wszystkie kosmetyki Soap Szop zostały także umieszczone w Europejskiej Bazie Produktów Kosmetycznych, dzięki czemu mogą być na bieżąco kontrolowane. Taki proces jest gwarancją bezpieczeństwa. Marka dostarcza nam tylko dobre, naturalne i przede wszystkim bezpieczne dla nas produkty, najwyższej jakości.

SOAP SZOP

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl