Kosmetyki do włosów O'Douds

Marka O'Douds rozpoczęła się, gdy jej założyciel, Clayton Douds, rozpoczął proste wyszukiwanie wysokiej jakości produktów pielęgnacyjnych z dobrze zaopatrzonych źródeł. Nie mogąc znaleźć takich produktów na rynku, Clayton zaczął je wytwarzać jako hobby. Hobby Claytona szybko stało się pasją, aw lutym 2014 roku firma O’Douds wprowadziła na rynek swój pierwszy produkt, tradycyjną pomadę. Zainteresowanie pomadą wkrótce przewyższyło produkcję hobbystyczną, aw ciągu pierwszego roku O'Douds przekształcił się z małego sklepu Etsy w pełnoetatową firmę. W 2015 roku zespół O'Douds przeniósł się na Brooklyn, gdzie nadal ulepszamy i rozwijamy naszą gamę produktów.

Jak powstała marka O'douds?

Wspomniany Clayton założył ją kilka lat temu. Nie był zadowolony z dostępnych kosmetyków na rynku, dlatego zbuntował się i postanowił to zmienić. Wystarczyło zaledwie kilka lat, by jego pracę doceniono w wielu krajach na świecie. Jego pomady do włosów goszczą na włosach mężczyzn, którzy prócz właściwości używanych produktów, szanują także przyrodę i nie obce jest im dbanie o środowisko naturalne.

Wszystkie produkty z oferty O'douds są wegańskie, nie były testowane na zwierzętach i nie zawierają produktów pochodzenia zwierzęcego. Clayton kieruje się zasadą, że człowiek nie powinien wybierać między tym, co jest dobre dla niego, a tym co jest dobre dla środowiska.  Produkuje kosmetyki, które są dobre dla Klientów i bezpieczne dla środowiska.

O'DOUDS

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Zadzwoń: 789 219 417
Napisz: porady@uzbira.pl

👩‍🎨 SKorzystaj z RABATU -18% na Dzień Ojca. Wpisz kod: OJCIEC18 💥

🛳 W Gdańsku możliwy odbiór własny.

🕰 Do godziny 15:00 wysyłamy w ten sam dzień

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl