Kosmetyki Luxury Pro

Marka Luxury Pro już od roku 2010 spełnia swoją misję poprzez produkcję doskonałych kosmetyków męskich i damskich. Założyciele firmy zapragnęli udowodnić profesjonalnym stylistom na całym świecie, że ich praca to nie tylko rzemiosło, ale także wyjątkowa sztuka, która pozwala na uchwycenie piękna. Aby wspomóc te działania potrzebne są luksusowe kosmetyki do pielęgnacji włosów i brody oraz szkolenia prowadzone z mistrzami fryzjerstwa. Luxury Pro skupia się na obu czynnikach, produkując wspaniałe produkty i regularnie organizując ciekawe szkolenia fryzjerskie.

Co oferuje marka Luxury Pro?

Polska marka kosmetyczna oferuje wszystkim swoje produkty, które stanowią przykład współistnienia piękna, luksusu i zrównoważonego rozwoju. Wszystkie są odzwierciedleniem miłości do włoskiego stylu życiu i precyzji w pielęgnacji włosów i ciała. Możemy zapewnić, że kosmetyki Luxury Pro spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów na całym świecie.

Inne działania marki Luxury Pro

Firma od początku skupia wokół siebie mistrzów fryzjerstwa i barberingu zarówno z kraju, jak i za granicy. Na swoim koncie ma organizację wielu spotkań, które są połączeniem edukacji w zakresie technik fryzjerskich, wiedzy kosmetycznej i produktowej, a także najnowszych trendów i mody. Marka przede wszystkim stawia na innowacyjność oraz szerokie spektrum doświadczeń. Ekskluzywne kosmetyki fryzjerskie oraz niezastąpione spotkania z mistrzami branży, tworzą pełny profil tej wspaniałej marki bliskiej klientom o wyrafinowanym guście.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Zadzwoń: 789 219 417
Napisz: porady@uzbira.pl

👩‍🎨 SKorzystaj z RABATU -18% na Dzień Ojca. Wpisz kod: OJCIEC18 💥

🛳 W Gdańsku możliwy odbiór własny.

🕰 Do godziny 15:00 wysyłamy w ten sam dzień

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl