uZbira.pl - Męskie natrualne kosmetyki

{"id":"2884","dateFrom":"17/10/2022","dateTo":"30/03/2023"}

Okazja Dnia

Żyletki wymienne do golenia

Żyletki do golenia przeznaczone do każdego rodzaju maszynek do golenia na wymienne żyletki. Mężczyźni coraz chętniej powracają do tradycyjnego golenia. Rosnący koszt golenia się maszynkami jednorazowymi powoduje, że tradycyjne maszynki na wymienne żyletki powracają do łask. Żyletki od zawsze są niedużym, ale bardzo ważnym elementem każdego stanowiska fryzjerskiego oraz męskiej szafki w łazience. Dobre żyletki do maszynek i brzytew na wymienne ostrza to gwarancja precyzyjnego i bardzo gładkiego golenia. Polecamy szczególnie żyletki Derby - marki, której jesteśmy oficjalnym dystrybutorem.

Czytaj na naszym blogu:

Żyletki do golenia - jak często wymieniać?

Golenie się żyletkami wymiennymi jest zdecydowanie bardziej ekonomiczne od golenia maszynkami jednorazowymi. Paczka 100 żyletek to koszt od 30 do 200 zł - w zależności od producenta i stali, z jakiej zostały wykonane.  Takie opakowanie wystarcza nawet na ponad rok używania. Do żyletek należy dokupić elegancką maszynkę do golenia, która jednorazowo obciąży nasz budżet i posłuży nam przed kilka lat. Jeśli już nabędziesz maszynkę do golenia tradycyjnego pamiętaj, żeby regularnie wymieniać żyletki do golenia lub wkłady. Jeśli zaniedbasz tę czynność, to tępe ostrza zacznie powodować skaleczenia, podrażnienia i brzydkie zaczerwienienia skóry.  Nie przedłużaj żywotności żyletek, licząc w ten sposób na oszczędności. Pielęgnacja skóry podrażnionej tępymi żyletkami będzie zdecydowanie droższa. Jedna bardzo dobrej jakości żyletka może posłużyć na 3-6 goleń, po czym powinna zostać wymieniona na nową. Im twardszy i dłuższy zarost, tym częściej wymieniaj żyletki. Mężczyźni z krótkim i rzadkim zarostem mogą zdecydowanie dłużej cieszyć się pojedynczym ostrzem. Duży, gęsty i twardy zarost szybciej żyletkę stępi i będzie trzeba ją wymienić na nową.

Żyletki do maszynki - jakie wybrać i kupić?

Jakie żyletki do maszynki tradycyjnej wybrać? To jedno z najczęściej pojawiających się pytań wśród mężczyzn, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z goleniem tradycyjnym.  Polecamy sprawdzać żyletki metodą prób i błędów. Uwzględnić nasz typ skóry oraz rodzaj i twardość zarostu. Bardzo ważny jest taki dobór żyletki, by precyzyjnie i dokładnie goliła zarost, nie powodując przy tym podrażnień czy różnych nieprzyjemnych zaczerwienień skóry. Innych żyletek będziesz potrzebował w przypadku zarostu delikatnego, rzadkiego, innych gdy jest on bardzo gruby i szorstki. Żyletki, jakie posiadamy w naszym sklepie różnią się między sobą m.in. rodzajem krawędzi, typem powlekania, szlifem ostrza czy składem chemiczny użytej stali. Posiadamy szeroki wybór żyletek do golenia remontowanych marek, słynących z artykułów wysokiej jakości. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem żyletek Derby.

Dla mężczyzn dopiero rozpoczynających usuwanie zarostu metodą tradycyjną polecamy m.in. żyletki do golenia Derby Extra Super Staineless lub Merkur Super Patinium. Produkty te charakteryzują się łagodnym ostrzem, odpowiednim do miękkiego zarostu i skóry wrażliwej. Żyletki o średniej ostrości, np. Astra Superior Platinium, stanowią idealny wybór dla panów mających standardowy zarost i golących się codziennie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl