uZbira | Kosmetyki do brody, sklep dla brodaczy, pomady do włosów

{"id":"3478","dateFrom":"25/12/2023","dateTo":"30/12/2024"}

Okazja Dnia

Środki do pielęgnacji i dezynfekcji maszynek i sprzętu

Podczas zakupu maszynki do strzyżenia włosów należy pamiętać, że wymagają one profesjonalnego czyszczenia i konserwacji. Zwykłe czyszczenie przy pomocy pędzelka czy dmuchnięcie w ostrze nie będą wystarczające. By przedłużyć trwałość urządzenia i ustrzec się przed infekcjami skóry należy wybrać odpowiednie środki do dezynfekcji i pielęgnacji ostrzy i samych maszynek. Pamiętaj o regularnej dezynfekcji swoich maszynek i jeszcze dzisiaj wyposaż się w specjalny spray czyszczący maszynkę oraz oliwkę smarującą.

Spray do dezynfekcji maszynek - podstawowy produkt w salonie fryzjerskim

Jeśli zależy Ci na wydłużeniu żywotności sprzętu, zarówno maszynek do strzyżenia i trymerów, to smarowanie oraz regularna konserwacja ostrza to czynności, o których nie powinno się zapominać. Równie ważna jest także dezynfekcja maszynek do włosów. To Twój obowiązek, ale ostrze maszynek, które wędruje od klienta do klienta było całkowicie czyste i zdezynfekowane. Skuteczna dezynfekcja maszynek do strzyżenia jest możliwa oczywiście tylko z profesjonalnymi, najlepszymi produktami, z których podstawowym jest spray do dezynfekcji. Znajdziesz je w naszym sklepie fryzjerskim.

Spray gwarantujący dobry stan ostrza maszynki do strzyżenia

Niezawodny w czyszczeniu będzie profesjonalny spray do dezynfekcji maszynek do strzyżenia włosów. Taki produkt, czyli np. popularny spray Clippercide, może posiadać również szereg dodatkowych właściwości i wówczas: dezynfekuje, smaruje, czyści, chłodzi i chroni nasadki w trakcie jednego krótkiego zastosowania. W naszym sklepie kupisz spray do maszynek 5w1 Barberossa. Działa on jak konserwujące smarowanie - spray wytwarza cienką powłokę smaru umożliwiającą bezproblemową eksploatację maszynki. Powoduje, że nożyki wolniej się tępią. Jest to również zdecydowanie dokładne czyszczenie, ciśnienie strumienia usuwa włosy, kurz i zabrudzenia.  Warto poświęcić niewielką ilość czasu i porządnie przeprowadzić dezynfekcję i konserwację maszynek i innego sprzętu jakie służą Ci w salonie fryzjerskim. Doprowadź maszynkę do niemal chirurgicznej czystości, a gwarantujemy, że unikniesz kłopotów i klienci docenią jakość świadczonych przez Ciebie usług.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl