Brodaty Zbir Czapka lekka zimowa dla brodacza Pierdole Nie Golę
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalniOpis
Lekka czapka zimowa od Brodatego Zbira z napisem Pierdolę nie golę
Kolejny wzór lekkiej czapki zimowej sygnowanej marką Brodaty Zbir. Czapka dla brodacza, gdyż nadruk na niej podkreśla jak ważną rol w Twoim życiu odgrywa broda. A wszyscy wiemy doskonale, że broda to nie moda, to styl życia. Czapka jest unisex, dobrze nosi się zarówno na głowach Zbirek jak i Brodatych Zbirów. Jednak czapki z tym napisem nie polecamy Kobietom...Wykonana jest z materiału tzw. "oddychającego", dlatego idealnie sprawdza się także podczas uprawiania sportów na świeżym powietrzu. Przetestowane i czapka spełnia się wzorowo podczas różnych aktywności fizycznych na świeżym powietrzu, kiedy za oknem temperatury minusowe.
95 bawełny oraz 100% zadowolenia
Czapka dla brodacza Pierdolę nie golę została wykonana w 95% z naturalnej bawełny i w 5% z elastycznego elastanu. Dzięki temu masz pewność, że produkt jest całkowicie hipoalergiczny, niezwykle przyjemny w noszeniu i bezpieczny dla skóry głowy. Możesz ufać nam na słowo, bo nasze czapki sprzedajemy już od kilku lat. Najlepiej będzie jak zamówisz i sprawdzasz ją osobiście.
- 95% bawełny 5% elastanu
- Odczepiana metka TearAway ułatwiająca przemetkowanie
- Lekki materiał przepuszczający powietrze
- Podwijany brzeg
Dane techniczne
Id produktów | 5812,5379,1556,2484,1414 |
Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
✂️ TNIEMY ceny na nowy rok o -15%. Wpisz w zamówieniu kod: "2025"
🎁 Sprawdź nasze ceny na olejki do brody PRORASO! 💥
❕ UWAGA! Pakujemy na bieżąco, wysyłka błyskawiczna! 🕰
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.