Blog kategorie
Fotel fryzjerski - na co zwracać uwagę przy wyborze? 0
Fotel fryzjerski - na co zwracać uwagę przy wyborze?

Otwierając salon fryzjerski lub barber shop będziesz potrzebował najlepszych mebli i akcesoriów fryzjerskich. Fotele fryzjerskie są nieodłącznym elementem każdego takiego miejsca, tworzonego z pasji. Warto wiedzieć, jakie cechy powinien mieć najlepsze fotele fryzjerskie. Pomoże to podjąć właściwą decyzję przy wyborze i zakupach. Sprawdź nasze trzy cechy, które powinien mieć każdy dobry fotel fryzjerski.

Fotel fryzjerski to podstawy mebel w każdym salonie fryzjerskim. Nie otworzysz firmy bez odpowiednio dobrego fotela. To dlatego, że mebel ten jest jednym z kluczowych. Służy on do wykonywania praktycznie wszystkich usług i zabiegów. Musisz go dobrać w taki sposób, żeby nie tylko był wygodny dla klientów, których obsłużysz w swoim salonie, ale także dla osób, które będą pracowały. Dlatego warto wybrać taki fotel, który będzie nie tylko wygodny, ale również ergonomiczny. Dopasuj go także pod wystrój i styl salonu.

Styl fotela fryzjerskiego  

Pierwszą rzeczą, która powinna mieć znaczenie podczas wyboru fotela fryzjerskiego, jest jego styl. Koniecznie uwzględnij charakter i estetykę salonu. Styl projektowania takiego miejsca jest bardzo ważny, w końcu nadaje tego czegoś temu miejscu. Dlatego Twoje fotele nie mogą odbiegać od ogólnego wyglądu salonu. Krzesło fryzjerskie jest dla dla pracującego  fryzjera jak nosze dla fizjoterapeuty lub biurko dla ucznia. To swego rodzaju symbol twojego zawodu. 

Jeśli styl, w którym zaprojektowałeś swój salon fryzjerski, to amerykańska stara szkoła, która została tak odtworzona w ostatnich latach, wybierz najlepiej fotel fryzjerski inspirowany stylem vintage. Istnieje kilka na rynku co najmniej kilka projektów, które zostały zmodyfikowane, zachowując styl XX wieku, ale uwzględniając wygodę najbardziej awangardowego projektu. Oprócz uwzględnienia tych zaktualizowanych funkcji, takich jak pompy hydrauliczne ułatwiające poruszanie się, ergonomiczne i regulowane podnóżki i zagłówki, haki i elementy ułatwiające pracę, ważne jest również uwzględnienie materiałów i samych wykończeń. To detale są w tym przypadku znaczące. Fotel fryzjerski to bardzo ważny element, który będzie używany na co dzień i wielokrotnie będzie miał kontakt z produktami i płynami. Właśnie dlatego musi być odporny na te wszystkie czynniki jak i sam czas. Niewątpliwie styl vintage przywrócił tej pracy widoczność i spektakularność, ale teraz do pomieszczeń o dużej osobowości wkracza nowoczesna i awangardowa aranżacja wnętrz.

[product id="5520, 5463, 5462, 5470"]

Cechy i jakość fotela fryzjerskiego  

Wchodząc w dalsze szczegóły, to cechy i zalety fotela to kolejna rzecz, którą należy wziąć pod uwagę przy zakupie. Fotele fryzjerskie są wyposażone w różnego rodzaju funkcje i elementy, które mogą zwiększyć komfort oraz wrażenia zarówno klienta, jak i fryzjera lub barbera. Najbardziej popularne są fotele z podnóżkami, zagłówkami, pompami hydraulicznymi i dźwigniami pochylenia oparcia. Biorąc to wszystko pod uwagę, należy pamiętać, że nie wszyscy klienci mają ten sam wzrost i że fotel fryzjerski, który umożliwia dopasowanie do rozmiaru i wysokość każdego klienta będzie idealnym rozwiązaniem. Ale nie tylko klienci muszą być brani pod uwagę przy wyborze fotela barberskiego, ale również potrzeby stylistów, którzy będą dla Ciebie pracować. z nimi pracować. Twoi fryzjerzy obowiązkowo muszą mieć bardzo łatwy dostęp do klientów i swobodę korzystania z wszystkich funkcji fotela. 

Czytaj także: Jak dbać o nożyczki fryzjerskie?

Gwarancja i usługi dodatkowe  

Uważamy, że nie mniej ważna jest też gwarancja jaką udziela na fotele producent lub sprzedawca. To trzecia rzecz, na którą należy zwrócić uwagę przy wyborze najlepszych krzeseł do salonu. Gwarancja jest niezbędna, ponieważ gwarantuje, że producent naprawi lub wymieni produkt w przypadku wystąpienia wady.  Wycena wysokiej jakości krzesła, które będzie służyć przez długi czas, jest najbardziej rozsądną rzeczą, a producenci, którzy oferują gwarancje na swoje produkty, są zwykle bardziej niezawodni. Marka Mirplay, której jesteśmy oficjalnym dystrybutorem w Polsce, oferuje 2-letnią gwarancję na wszystkie swoje produkty - także na fotele fryzjerskie i krzesła. Ta gwarancja zapewnia, że kupisz fotel wysokiej jakości i otrzymasz niezbędną naprawę lub wymianę w przypadku nieprzewidzianego zdarzenia. 

Na sam koniec pamiętaj, że fotel fryzjerski to Twój symbol. Będzie wizytówką salonu i podstawowym elementem nadającym mu charakteru. Bardzo ważne jest, aby odpowiednio dobrać fotel do aranżacji wnętrza, do rozmiaru pomieszczenia oraz do grupy klientów, którzy będą z niego korzystać.

 

Komentarze do wpisu (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Zadzwoń: 789 219 417
Napisz: porady@uzbira.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl