uZbira.pl - Męskie natrualne kosmetyki

Mydlarnia Cztery Szpaki Krem do rąk rokitnik i bergamotka 50ml

Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 45,00 zł 45.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Krem do rąk Rokitnik - Bergamotka z oferty 4Szpaki

Krem do rąk Rokitnik i Bergamotka z oferty znanej manufaktury Mydlarnię Cztery Szpaki z Białegostoku. Krem jest produktem do pielęgnacji zmęczonych dłoni. Jest bardzo bogaty w naturalne składniki, które skutecznie zajmą się pielęgnacją skóry Twoich dłoni, a także odpowiednio ją odżywią. Formuła kremu do rąk opiera się na znakomitym połączeniu oleju jojoba, gliceryny, oleju kokosowego, wegańskiej lanoliny, witaminy E, ilnuliny i oleju z rokitnika.

Warto zaznaczyć, że zawarty w kremie olej jojoba jest świetnie tolerowany przez skórę. Wykazuje doskonałe właściwości nawilżające, zmiękczające i odżywcze. Gliceryna ma za zadanie zwiększyć elastyczność skóry i utrzymać jej odpowiednie nawilżenie. Kolejnym składnikiem jest olej kokosowy, który dostarcza skórze miękkość i sprężystość, a wegańska lanolina działa kojąco i regenerująco na skórę. Witamina E jest silnym antyoksydantem, który pomaga chronić skórę przed wolnymi rodnikami i opóźnia procesy starzenia. Ilunlina to naturalny emolient, który zapewnia gładkość i miękkość skóry. Olej z rokitnika z kolei jest bogaty w kwasy tłuszczowe omega-3, -6 i -9, które skutecznie pielęgnują skórę i poprawiają jej wygląd. Dzięki takiej kombinacji składników, krem do rąk Bergamotka i Rokitnik zapewnia skórze intensywną regenerację, nawilżenie i ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Nie sposób zapomnieć o rzeczy ważnej. Ten produkt ten jest także odpowiedni dla wegan i nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów.

Najważniejsze cechy kremu do rąk bergamotka rokitnik:

  • Krem doskonale działa, natychmiastowo koi, nawilża i odpowiednio odżywia skórę,
  • Świetnie pachnie, aż chce się go zjeść,
  • Na bazę kremu do rąk składają się dobroczynne oleje: jojoba, kokosowy, lniany czy z rokitnika,
  • Produkt jest kosmetykiem odpowiednim dla wegan
  • Producent Mydlarnia Cztery Szpaki

Sposób używania: Niewielką ilość kremu nanieś na skórę dłoni i rozprowadź. Używaj tak często, jak potrzebujesz.


Skład: Woda, olej jojoba, emulgator, gliceryna, olej kokosowy, wegańska lanolina, emulgator, alkohol cetearylowy, emulgator, witamina E, inulina, olej z rokitnika, olej lniany, ekstrakt z kwiatów nagietka, tokoferol, olejek eteryczny pomarańczowy, olejek eteryczny z bergamotki, olejek eteryczny waniliowy, mleczan sodu, DHA BA, konserwant, guma ksantanowa, chelator.

Dane techniczne

Id produktów 5431,5106,5255,5254,5422

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
Loading

Opinie o produkcie

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Zdjęcie użytkownika
Musisz uzupełnić pole imię lub pseudonim.
Musisz podać ocenę do swojej opinii.
Musisz uzupełnić pole opinii.
Okazja Dnia
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl