Blog kategorie
#JeszczeBedzieNormalnie - informacje z bieżącego działania sklepu 0
18.jpg

#jeszczebedzienormalnie - tym hasłem się kieruję i patrzę w przyszłość. Ale żeby tak było dzisiaj muszę dawać z siebie nie 100%, a 150%. Po początkowych dość dużych spadkach w zamówieniach, dzisiaj wszystko wróciło do normy, a nawet notuję poważne wzrosty. Jednak tego co obok nas nie można nazwać normalnością, dlatego różne zakazy, nakazy i zmiany potrafią wpłynąć nieoczekiwanie na działalność mojego sklepu. W tym miejscu będę na bieżąco informował Was o tym co dzieje się u Zbira. O planach, opóźnieniach, terminach dostaw - chcę być jeszcze bliżej Was. Wierzę, że to miejsce nie raz odpowie Wam na najczęściej wysyłane mi pytania, na które nie zawsze mam niestety czas, by od razu móc Wam odpowiedzieć. 

[Aktualizacja 04.05.2020]

Wdrażam osobę do pomocy przy pakowaniu, już na dniach wszystko powinno szybko wrócić do ekspresowego realizowania zamówień. Wszystkie zamówienia złożone przez weekend majowy powinny wyjść do środy włącznie. Była ich... rekordowa ilość, dziękuję! 

[Aktualizacja 30.04.2020]

Od maja usprawniam wysyłkę paczek. Będziemy działać już dwu osobowo, dlatego wracamy na stare, dobre tory :) Sklep się rozrasta, dlatego zatrudnienie pracownika do pomocy było nieuniknione. Udanej majówki Wam życzę!

[Aktualizacja 25.04.2020]

W sklepie nie odnotowuję większych opóźnień w realizacjach zamówień. Na tą chwilę ok. 96% zamówień realizowanych jest w ciągu 1-2 dni. Opóźnienia wynikają wyłącznie z braku towaru (najczęściej źle wpisane stany magazynowe) i za te problemy najmocniej przepraszam. 

Najbliższe dostawy, które wpływają na realizację już złożonych zamówień: 
koszulki i bluzy - przyszły tydzień
Masveri - mniej więcej środek tygodnia

Proszę także w miarę możLiwości o wybieranie opcji dostawy: Paczkomat24/7 oraz kurier DPD - zamówienia są wtedy realizowane w trybie natychmiastowym. 

Cały czas realizuję zamówienia zagraniczne, jednak trzeba się liczyć z opóźnieniami i nie raz zatrzymaniem paczki na okres 14 dni na granicy. 

Komentarze do wpisu (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Zadzwoń: 789 219 417
Napisz: porady@uzbira.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl